Lipovské cyklistické stezky

LIPOVSKÉ CYKLISTICKÉ STEZKY

OMLOUVÁME SE ZA DOČASNÉ UZAVŘENÍ STEZEK Z DŮVODU NUTNÝCH OPRAV. JAKMILE BUDOU STEZKY BEZPEČNÉ, OTEVŘEME JE VŠEM KLIENTŮM.  DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

příměstské trailcentrum pro celou rodinu
 

 

Lipovské stezky jsou traily pro horská kola umístěné na louce nad zahradou hotelu Helios. Navazují  na  Lipovské stezky-Toč, které vedou lesním terénem.
Jedná se o několik propojených trailů různé obtížnosti, které začínají a končí ve stejném místě - není nutné se dopravovat z jednoho místa do druhého.

LS tvoří ucelenou nabídku odpočinkových aktivit pro celou rodinu. Jsou zde vybudované služby v podobě stojanů na kola, laviček a stolů umístěných v celém areálu, sociálního zařízení u parkoviště Lipovských stezek, herních prvků pro děti (lezecká stěna + lanová dvojpyramida) a bufetového občerstvení v zahradě hotelu Helios.
Chcete-li spojit sport s relaxací, doporučujeme návštěvu restaurace Helios s venkovním posezením a wellness centra Helios, nebo pro větší soukromí přívátní balneo zóny. Připraveny jsou pro Vás také masáže v relaxačním centru.

Celková délka budovaných stezek - 4,7 km.
Stezka S1 - stoupací část.
Stezky S2, S3, S4 - sjezdové části.

Lipovské stezky navazují a rozšiřují nabídku  Rychlebských stezek.

 
Individuální výuka

I na Lipovských stezkách máte možnost sjednání individuální výuky. Více info na tel.: +420 607 061 445 a na    e-mailu: bikeskola@rychlebskestezky.cz.


PODPOŘTE STEZKY

Údržba stezek ve výborném stavu tak aby jste si Vy návštěvníci jízdu co nejvíce užili není snadná.
Proto s velkým díkem přijmeme Vaši pomoc ve formě finančního příspěvku, který bude obratem využit na práce spojené s provozem a modernizací stezek.

Přispět můžete přímo v areálu LS a to minimální částkou 30,-. Získáte tak náramek, který na Vašem kole bude symbolem solidarity s podporou stezek.
Přispět můžete také jakoukoliv částkou na bankovní účet 4200365299/6800.

Zatím byla v tomto roce vybrána částka 6 900 Kč, které se průběžně využívají na drobné opravy stezek.

Děkujeme za Vaši podporu!


ORIGINÁLNÍ TRIČKA S MOTIVEM LS

Podpořte stezky třeba zakoupením logových triček.
Tričko zakoupíte na recepci hotelu Helios, nebo hotelu TOČ. Velikosti triček: XXS, XS, S, M, L, XL, XXL

Cena trička: 249 Kč /kus

helios@heliosjeseniky.cz

Pojištění storna | Ochrana osobních údajů | Regionální slevové karty | Ubytovací řád | Pro děti | Partneři | Kariéra | Informace na pokojích hotel Helios | Informace na pokojích hotel TOČ

Hotel Helios s.r.o. 2009-2020 všechna práva vyhrazena

Tvorba webu

logo-hexa

HexaDesign