COVID 19 - AKTUÁLNÍ INFORMACE O OMEZENÍCH V RESORTU HELIOS

25. května 2021

Aktuální informace k otevření provozu resortu Helios.

Jsme rádi, že vás můžeme opět přivítat v resortu Helios. Momentálně máme plně v provozu ubytování, stravovací služby, volnočasové aktivity, privátní wellness v hotelu Helios i TOČ, relaxační centra (masáže, oxygenoterapie, přístrojová masáž dolních končetin, finská sauna TOČ).
Wellness centrum Helios bude otevřeno od středy 2.6.2021 v omezeném provozu dle nařízení vlády ČR. Kapacita wellness bude snížena na max 20 osob, klientům bude k dispozici bazén, 2x whirlpool, kneipův chodník, wellness bar + finská sauna se zážitkovými sprchami a odpočinkovou zónou.

Parní sauna a infrasauna musí bohužel zatím zůstat zavřené.
 

POZOR!!!  Klienti resortu Helios při nástupu na ubytování musí předložit:

- negativním test na koronavirus,
a) osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem
b) osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami POC test napřítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem
c) potvrzením od zaměstnavatele, že absolvovaly nejdéle před 72 hodinami test na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, který je určen pro sebetestování nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou, snegativním výsledkem
d) doloží čestné prohlášení, resp. čestné prohlášení svého zákonného zástupce, že ve škole nebo školském zařízení absolvoval nejdéle před 72 hodinami test nastanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, který je určen pro sebetestování nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou, s negativním výsledkem

- nebo certifikát o očkování Ministerstva zdravotnictví ČR,
a) od aplikace první dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle souhrnu údajů o léčivém přípravku uplynulo nejméně 21 dnů.  V případě následného podání druhé dávky bude ochranná lhůta trvat 9měsíců. Nebude-li podána druhá dávka, skončí ochranná lhůta po uplynutí 90 dnů od aplikace první dávky.
b) od aplikace první dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle souhrnu údajů o léčivém přípravku uplynulo nejméně 14 dnů,  ale ne více než 9 měsíců.
Certifikát Vám dorazí na e-mailovou adresu uvedenou při registraci k očkování do centrálního rezervačního systému. Případně o něj můžete požádat přímo očkovací místo, kde Vám ho mohou po ukončení očkování vytisknout. Dále si ho můžete stáhnout na této adrese, kde zadáte rodné číslo a číslo občanského průkazu a následně potvrdíte žádost SMS kódem.

- nebo doklad o prodělání nemoci covid-19,
osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní, přičemž se musí jednat o osobu bez klinických příznakůonemocnění COVID-19.

Děti do 6ti let jsou z povinnosti prokázání se vyjmuty

 

Pro bližší informace prosím kontaktujte recepci:
hotelu Helios          helios@heliosjeseniky.cz
hotelu TOČ            toc@heliosjeseniky.cz

 

Vaše objednané pobyty v resortu Helios jsou u nás v bezpečí.
 

Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Pojištění storna | Ochrana osobních údajů | Regionální slevové karty | Ubytovací řád | Pro děti | Partneři | Kariéra | Informace na pokojích hotel Helios | Informace na pokojích hotel TOČ

Hotel Helios s.r.o. 2009-2021 všechna práva vyhrazena

Tvorba webu

logo-hexa

HexaDesign