Adrenalin Park

Adrenalin park je umístěn na Ranči Orel v České Vsi. Areál se rozkládá na zhruba 40 ha půdy v podhůří Jesenických kopců. Kromě lanového centra nabízí spoustu sportovních a turistických atrakcí.
K občerstvení můžete využít bufet s grilem přímo na Ranči Orel.

Lanové centrum - je určeno pro dospělé i děti, všechny překážky jsou umístěny mezi vzrostlými stromy ve výšce 4 - 10 m. Výška účastníka pro vstup do lanového centra musí být minimálně 130 cm.
Centrum nabízí tři trasy dle náročnosti.
Obří houpačka - start obří houpačky je ve výšce 10 m, minimální výška účastníků musí být 130 cm.
Dětské terénní čtyřkolky - k dispozici je speciální dětská čtyřkolková trať o délce 150 m a stroje o objemu 50 a 100 ccm.
Cyklo MTB výlety - kola lze zapůjčit a přistavit kamkoliv. Je možné zorganizovat celý výlet, od vyzvednutí u penzionu, přepravu bike taxíkem, výběru trasy, lanovky až k dopravení zpět na určené místo.
Jízda na koních - turistické vyjížďky
Paintball - minimální počet osob pro hru jsou 4, základní hrací čas je jedna hodina, jiné časové intervaly po dohodě.
Výlety na kánoi -  výlety po řece Moravě dle vašich požadavků
Adrenalin tower - na začátku zdoláváte horolezeckou stěnu 12 m vysokou pomocí jištění nebo provazového žebře, následuje slaňování s lanovkou až 100 m dlouhou. Minimální výška každého účastníka musí být 130 cm.
Bungee trampolína - speciální trampolína určená pro bezpečné vysoké skoky. Díky dokonalému zabezpečení při skoku lze provádět salta vpřed i vzad.
3D Archery Park - lukostřelba - po absolvování základů tohoto sportu je možné vyrazit na loveckou stezku. Je zde možnost střelby na 3D terče. Na lovecké stezce potkáte v životní velikosti medvěda, lišku a ostatní zvířata.
Dětský park - je určen pro děti od 3 do 10 let. Najdete zde repliky překážek lanového centra ( zavěšený tunel, 15 m dlouhou dětskou lanovku, ...), dvě trampolíny s ochrannými sítěmi.

 

Kontaktní údaje

ADRENALIN PARK
Ranč Orel
Polská 9
790 81 Česká Ves u Jeseníku

tel.: +420 584 414 051
mob.: +420 731 543 237
web: www.adrenalin-park.cz
e-mail: info@adrenalin-park.cz


Jak se k nám dostanete

Autem -  z Jeseníku po silnici I/44 přes Mikulovice do České Vsi. Na začátku vesnice je zřetelně značená odbočka na Ranč Orel
Autobusem - autobusová zastávka Česká Ves - konečná, dále pěšky na ranč asi 1,5 km
Vlakem - vlaková zastávka Česká Ves - bazén, dále pěšky na ranč asi 1,5 km

Ochrana osobních údajů | Regionální slevové karty | Ubytovací řád | Pro děti | Baby-sitting | Partneři | Tipy na výlet | Informace na pokojích hotel Helios | Informace na pokojích hotel TOČ

Hotel Helios s.r.o. 2009-2022 všechna práva vyhrazena

Tvorba webu

logo-hexa

HexaDesign