Česky English Polska
Strona wstępna > Aktywny urlop > Aktywny urlop > Lyžařská střediska > LBT Lipová - lázně - Ramzová - Miroslav - Bobrovník

LBT Lipová - lázně - Ramzová - Miroslav - Bobrovník

délka tratě   -   22,8 km

Popis

Lyžařská běžecká trať

Lipová - lázně - Ramzová - Miroslav - Bobrovník

Lipová – lázně žst.

504 m.n.m.

0 km

Horní  lipová - továrna

538 m.n.m.

1,95 km

Ramzová žst.

760 m.n.m.

9,3 km

Ramzová lanovka

770 m.n.m.

10 km

Pod Obřími skalami

938 m.n.m.

13,3 km

Miroslav

810 m.n.m.

18,7 km

Javořík

700 m.n.m.

19,5 km

Nad Bobrovníkem

650 m.n.m.

21,4 km

Bobrovník

460 m.n.m.

22,8 km

 

Ramzová

Vnejvětším lyžařským střediskem na Jesenicku je Lyžařský areál Ramzová. Tahle vyhlášená oblast je známá jako Ramzovské sedlo ( 760 m. n m. ) a rozkládá se mezi Hrubým Jeseníkem a Rychlebskými horami. Najdete zde nejdelší sjezdovku v České republice. Táhne se skoro od vrcholku hory Šerák a končí v Ramzovském sedle. Sedačková lanovka se skládá ze dvou úseků, z Ramzové na Čerňavu a z Čerňavy na Šerák. V lyžařském areálu je možno využít přes 8 km upravených sjezdovek vhodných pro začátečníky i velmi dobré lyžaře a snowboardisty. Kromě lyžování jsou pro Vás v areálu připraveny i sněžné čluny SNOW TUBING a SNOWCART.

Miroslav

Ski centrum Miroslav  tvoří několik lyžařských tratí vhodných jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Všechny sjezdovky jsou upravovány a v případě potřeby uměle zasněžovány. Celková přepravní kapacita ve středisku je více než 3100 osob za hodinu a délka upravovaných tratí přesahuje 3000 m. Součástí areálu je také snowboardový park o délce 600 m s railovými překážkami.

Jak se k nám dostanete

Możliwości kwaterunkowe

Chata Helios

hrad

Wyżywienie: snídaně, polopenze, plná penze
Od:

Przygotowujemy dla Was zupełnie nowy pensjonat TOČ, który będzie oferować przyjemne zakwaterowanie dla wszystkich klientów z kompletnym zapleczem włącznie wyposażenia ponad standardowego. Pojemność całkowita pensjonatu będzie wynosić 55 miejsc noclegowych w zakresie pokoi dwu, trzech i czteroosobowych.
Przewidywany koniec budowy i rozpoczęcie ruchu jest planowany na jesień roku 2015.

Budowa pensjonatu przebiega w współpracy z ROP Střední Morava.

Wellness hotel Helios Jeseníky

hrad

Wyżywienie: śniadanie,kolacja,oblad
Od: 499 Kč

JESTEŚMY ZE WSZYSTKIM KLIENTAMI HOTELI HELIOS, a obsługa hotelu jest oparta na rekomendacji gruntowej od 1.9.2017 zamkniętych!
PRZEZNACZENIE OTWARCIA NOWYCH PRZEDSTAWIONYCH OBSZARÓW JEST 1.6.2018.
CENTRUM WELLNESS HELIOS JEST W PEŁNYM CZASIE REKONSTRUJI !!!

 
zakwaterowanie restauracja kąpiel w basenie saunowy świat pokój towarzyski taras z ogrodem Boisko Plac gry dla dzieci Bulodrom do petanque Możliwość parkingu Pieska można zabrać ze sobą
 
Zdolność kwaterunkowa hotelu: 64 łóżek
WyŞywienie: śniadanie,kolacja,oblad
Telefon: +420 775 775 942
Email: helios@heliosjeseniky.cz

 

Penzion Chiranka Lipová Lázně

hrad

Wyżywienie: Sniadania, kolacje, oblad
Od: 340 Kč

Górski Pensjonat Chiranka usytuowany jest bezpośrednio w centrum miejscowości Lipová-lázně, w pobliżu miasta uzdrowiskowego Jeseník.  Oferujemy przez  cały rok pobyty z wyżywieniem dla każdego Klienta. Zakwaterowanie jest przygotowane również dla szkół, grup zorganizowanych, rodzin z dziećmi i seniorów.

 
zakwaterowanie restauracja kąpiel w basenie saunowy świat pokój towarzyski taras z ogrodem Boisko Plac gry dla dzieci Bulodrom do petanque Możliwość parkingu Pieska można zabrać ze sobą
 
Zdolność kwaterunkowa hotelu: 47 łóżek
WyŞywienie: Sniadania, kolacje, oblad
Telefon: +420 775 775 942
Email: chiranka@heliosjeseniky.cz