Česky English Polska
Strona wstępna > Penzion Chiranka Lipová Lázně > Lipovské cyklistické stezky - Helios

Lipovské cyklistické stezky - Helios

Nabízíme všem milovníkům cyklistiky síť ucelených stezek určených pro sjezdy horských kol.
 

Lipovské stezky jsou stezky pro horská kola umístěné na louce nad zahradou hotelu Helios. Navazují  na paralérně vybudované Lipovské stezky-Toč, které vedou lesním terénem.

Jedná se o několik propojených terénů, které začínají a končí ve stejném místě - není nutné se dopravovat z jednoho místa do druhého.

Celková délka stezek Helios - 4,7 km.
Celková délka stezek TOČ - 3,3 km.

Více zde.

Výstavba Lipovských stezek je spolufinancována ROP Střední Morava.

 

 

Od 1. Listopadu se uzavírají veškeré služby spojené s provozem Lipovských cyklistických stezek. Na jaře 2017 budou Stezky opět otevřeny již s rozšířenými službami v podobě nově vybudovaného sociálního zařízení u parkoviště Lipovských stezek, rozšíření stojanů na kola, laviček a stolů umístěných v celém areálu a také nových herních prvků pro děti (lezecká stěna + lanová dvojpyramida) v zahradě hotelu Helios. Více informací ohledně novinek naleznete zde.
 

POZOR!! při příjezdu automobilem se neparkuje na parkovišti hotelu Helios ale na samostatném parkovišti Lipovských stezek.

Trasy příjezdu na kole k Lipovským stezkám z penzionu Chiranka a hotelu TOČ.

Pár fotografií z výstavby:

 

Możliwości kwaterunkowe

Penzion Chiranka Lipová Lázně

hrad

Wyżywienie: Sniadania, kolacje, oblad
Od: 340 Kč

Górski Pensjonat Chiranka usytuowany jest bezpośrednio w centrum miejscowości Lipová-lázně, w pobliżu miasta uzdrowiskowego Jeseník.  Oferujemy przez  cały rok pobyty z wyżywieniem dla każdego Klienta. Zakwaterowanie jest przygotowane również dla szkół, grup zorganizowanych, rodzin z dziećmi i seniorów.

 
zakwaterowanie restauracja kąpiel w basenie saunowy świat pokój towarzyski taras z ogrodem Boisko Plac gry dla dzieci Bulodrom do petanque Możliwość parkingu Pieska można zabrać ze sobą
 
Zdolność kwaterunkowa hotelu: 47 łóżek
WyŞywienie: Sniadania, kolacje, oblad
Telefon: +420 775 775 942
Email: chiranka@heliosjeseniky.cz